£401 milionów* funtów nadal czeka na zwycięzcę! Postaw swój zakład już dziś.

18+. Obowiązują Potrącenia & i Regulamin LottoGo.com. Postaw na wynik loterii.

Mówią, że wszystko jest WIĘKSZE w USA, a w tym tygodniu super kumulacja Mega Millions nie jest wyjątkiem!

Tysiące Brytyjczyków kupuje zakłady, aby mieć szanse na wygranie tej niesamowitej kumulacji.

Główna nagroda w amerykańskim Mega Miillions £401 Million* funtów wciąż nie doczekała się zwycięzcy, pomimo ogromnego popytu od czasu jej pierwszego uruchomienia w tym roku.

LottoGo.com, poprzez stronę z zakładami na loterię **, pozwala mieszkańcą Wielkiej Brytanii, którzy dotychczas mogli brać dział w losowaniu tylko jeśli kupili bilet przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w Super Kumulacjach poprzez postawienie zakładu na wynik , a super kumulacja, która jest do zgarnięcia, znacznie przewyższa zwykłą kumulację dostępną w USA.

Dla dodatkowej zabawy, LottoGo.com oferuje wielkim fanom kumulacji w Wielkiej Brytanii szanse postawienia zakladu w LottoGo.com Super Kumulacji, która jest NAWET WIĘKSZA od kumulacji Mega Millions.

Mega Millions to tylko jedna ze światowych loterii, które oferujemy milionom graczy na całym świecie, z dużymi i mniejszymi nagrodami wygrywanymi codziennie przez naszych szczęśliwych członków.

Kumulacje takie jak ta nie utrzymują się długo. Wykorzystaj swoją szansę już dziś!

Aby uczcić Super Kumulację £401 Million* funtów, LottoGo.com oferuje nowym graczom możliwość podwojenia szansy dzięki darmowemu zakładowi Mega Millions, przy zakupie pierwszego za £2.50 .

Kliknij tutaj, aby odebrać darmowy zakład Mega Millions.

US MegaMillions Bet 1 Get 1 Free
US MegaMillions Bet 1 Get 1 Free

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.ie.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii - w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.