£399 milionów* funtów nadal czeka na zwycięzcę!

Mówią, że wszystko jest WIĘKSZE w USA, a w tym tygodniu super kumulacja US Mega Millions nie jest wyjątkiem!

Tysiące Brytyjczyków kupuje zakłady, aby mieć szanse na wygranie tej niesamowitej kumulacji.

Główna nagroda w amerykańskim Mega Miillions £399 Million* funtów wciąż nie doczekała się zwycięzcy, pomimo ogromnego popytu od czasu jej pierwszego uruchomienia w tym roku.

Do niedawna Brytyjczycy mogli brać udział w amerykańskim Mega Millions tylko przebywając w Stanach Zjednoczonych. Teraz wielu mieszkańców może postawić zakład na wynik amerykańskiej gry, a super kumulacja, która jest do zgarnięcia, znacznie przewyższa zwykłą kumulację dostępną w USA.

Amerykańskie Mega Millions to tylko jedna ze światowych loterii, które oferujemy milionom graczy na całym świecie, z dużymi i mniejszymi nagrodami wygrywanymi codziennie przez naszych szczęśliwych członków.

Kumulacje takie jak ta nie utrzymują się długo. Wykorzystaj swoją szansę już dziś!

Aby uczcić Super Kumulację £399 Million* funtów, LottoGo.com oferuje nowym graczom możliwość podwojenia szansy dzięki darmowemu zakładowi Mega Millions, przy zakupie pierwszego za £2.50.

Kliknij tutaj, aby odebrać darmowy zakład Mega Millions.

US MegaMillions Bet 1 Get 1 Free
US MegaMillions Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
*18+. Główne wygrane i 2-3 rzędu będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązuje Regulamin LottoGo.com.