Jutro do wygrania £401 milionów* funtów w MEGA kumulacji która, wprowadziła Brytyjczyków w loteryjny szał. Kup swój zakład już dziś!

18+. Obowiązują Potrącenia & i Regulamin LottoGo.com. Postaw na wynik loterii.

Już dziś do wygrania w Super Kumulacji  Mega Millions £401 milionów* funtów. Teraz również osoby z Wielkiej Brytanii mają szansę, aby wygrać, kupując zakład na wynik tej loterii.

LottoGo.com, poprzez stronę z zakładami na loterię **,  pozwala mieszkańcą Wielkiej Brytanii, którzy dotychczas mogli brać dział w losowaniu tylko jeśli kupili kupon przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w Super Kumulacjach poprzez postawienie zakładu na wynik Mega Millions .

Dla dodatkowej zabawy, LottoGo.com oferuje wielkim fanom kumulacji w Wielkiej Brytanii szanse postawienia zakladu w LottoGo.com Super Kumulacji, która jest NAWET WIĘKSZA od kumulacji Mega Millions.

Do tej pory udało się zgromadzić w Anglii zwycięzców dużych nagród z jednym szczęśliwym graczem z Bolton, który wziął do domu 800 000 funtów z przodującą stroną z zakładami lotto LottoGo.com (wcześniej znane jako World Lottery Club).

Niektórzy sugerują, że w tym roku może się pojawić nasz pierwszy milioner Mega Millions z Wielkiej Brytanii.

    Jak bardzo byłbyś bogaty, wygrywając £401 milionów* funtów? Mógłbyś...

  • Kupić Bugatti Veyron, którym jeździ Simon Cowell - £2.6 milionów
  • Zainwestować w luksusowy apartament na Mont Pelerin w Szwajcarii- £58 milionów
  • Wybrać się w 3 tygodniową podróż dookoła Świata prywatnym Boeing 767 i zabrać ze sobą 50 najbliższych Ci osób - £11 milionów

Na powyższe wydałbyś jedynie 71 milionów funtów i pozostałoby Ci nadal 328 milionów funtów w banku. To dałoby Ci 20 milionów funtów rocznie w samych odsetkach!

Czy możesz zostać następnym zwycięzcą?

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w dzisiejszym losowaniu o £401 milionów* funtów, LottoGo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Amerykańskim Mega Millions, przy zakupie pierwszego za £2.50 - to mniej niż połowa ceny.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Mega Millions klikając tutaj!

US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free
US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.co.uk.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii - w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.