Dzisiejsza wygrana w wysokości 399 milionów* funtów w MEGA kumulacji wprowadziła Brytyjczyków w loteryjny szał

Już dziś do wygrania w Super Kumulacji US Mega Millions £399 milionów* funtów. Teraz również osoby z Wielkiej Brytanii mają szansę, aby wygrać.

Do niedawna mogliśmy kupić Mega Millions, tylko jeżeli przebywaliśmy w Stanach Zjednoczonych. Od teraz chętni fani z Wielkiej Brytanii mogą obstawiać wynik gry ze specjalną super kumulacją do wygrania, która jest WIĘKSZA niż zwykła kumulacja.

Do tej pory udało się zgromadzić w Anglii zwycięzców dużych nagród z jednym szczęśliwym graczem z Bolton, który wziął do domu 800 000 funtów z przodującą stroną z zakładami lotto LottoGo.com (wcześniej znane jako World Lottery Club).

Niektórzy sugerują, że w tym roku może się pojawić nasz pierwszy milioner Mega Millions z Wielkiej Brytanii.

    Jak bardzo byłbyś bogaty, wygrywając £399 milionów* funtów? Mógłbyś...

  • Kupić Bugatti Veyron, którym jeździ Simon Cowell - £2.6 milionów
  • Zainwestować w luksusowy apartament na Mont Pelerin w Szwajcarii- £58 milionów
  • Wybrać się w 3 tygodniową podróż dookoła Świata prywatnym Boeing 767 i zabrać ze sobą 50 najbliższych Ci osób - £11 milionów

Na powyższe wydałbyś jedynie 71 milionów funtów i pozostałoby Ci nadal 328 milionów funtów w banku. To dałoby Ci 20 milionów funtów rocznie w samych odsetkach!

Czy możesz zostać następnym zwycięzcą?

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w dzisiejszym losowaniu o £399 milionów* funtów, LottoGo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Amerykańskim Mega Millions, przy zakupie pierwszego zakładu za £2.50.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Mega Millions klikając tutaj!

US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free
US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
*Główne wygrane i poziomu drugiego podlegają lokalnym przepisom podatkowym. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie LottoGo.com.