Już jutro losowanie największej kumulacji w Wielkiej Brytanii - 369 milionów* funtów

Brytyjczycy mogą teraz brać udział w największej światowej grze- amerykańskim Powerball, który daje szansę na wygranie niesamowitej wygranej £369 milionów* funtów w super kumulacji.

Gazeta Mirror w ostatnim czasie informowała o Polaku mieszkającym w Bolton, który wygrał 800 000 funtów, kupując zakład Powerball na stronie LottoGo.com (poprzednio znane jako World Lottery Club), stronie z zakładami, z licencją w Wielkiej Brytanii.

Niektórzy sugerują, że w tym roku może pojawić się nasz pierwszy milioner Powerball z Wielkiej Brytanii, a jeśli wygrasz jutrzejszą kumulację, zostaniesz największym zwycięzcą w historii Wielkiej Brytanii!

Wygrałbyś dwa razy tyle, co Colin i Chris Weir, którzy wygrali 161 milionów funtów w EuroMillions w 2011 r. oraz Adrian and Gillian Bayford, którzy wygrali 148 milionów funtów w 2012 r.

Co mógłbyś kupić za £369 milionów* funtów?

  • Prywatny odrzutowiec Hawker 800XP- £5.5 miliona
  • Rezydencje Buckinghamshire z 40-stoma akrami ziemi- £10 milionów
  • A może 50-metrowy super jacht za 12,5 miliona funtów, aby w czasie wolnym podróżować po świecie – może Bahamy?

To łącznie tylko £28 milionów! Nadal zostałoby Ci £341 milionów* funtów w banku.

Takiej kumulacji nie można przegapić.

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w jutrzejszym losowaniu o £369 milionów* funtów, Lottogo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Amerykańskim Powerball, przy zakupie pierwszego zakładu za £2.50.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Powerball klikając tutaj

US Powerball Bet 1 Get 1 Free
US Powerball Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
*Główne wygrane i poziomu drugiego podlegają lokalnym przepisom podatkowym. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie LottoGo.com.