Już w tą sobotę losowanie największej kumulacji w Wielkiej Brytanii - £369 milionów* funtów. Kup zakład i otrzymaj jeden gratis!

18+. Obowiązują Potrącenia & i Regulamin LottoGo.com. Postaw na wynik loterii.

Brytyjczycy mogą teraz brać udział w największej światowej grze- amerykańskim Powerball, który daje szansę na wygranie niesamowitej wygranej £369 milionów* funtów w super kumulacji, poprzez kupienie zakładu na LottoGo.com

LottoGo.com, poprzez stronę z zakładami na loterię **,  pozwala mieszkańcą Wielkiej Brytanii, którzy dotychczas mogli brać dział w losowaniu tylko jeśli kupili kupon przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w Super Kumulacjach poprzez postawienie zakładu na wynik Powerball .

Dla dodatkowej zabawy, LottoGo.com oferuje wielkim fanom kumulacji w Wielkiej Brytanii szanse postawienia zakladu w LottoGo.com Super Kumulacji, która jest NAWET WIĘKSZA od kumulacji Powerball.

Gazeta Mirror w ostatnim czasie informowała o Polaku mieszkającym w Bolton, który wygrał 800 000 funtów, kupując zakład Powerball na stronie LottoGo.com (poprzednio znane jako World Lottery Club), stronie z zakładami, z licencją w Wielkiej Brytanii.

Niektórzy sugerują, że w tym roku może pojawić się nasz pierwszy milioner Powerball z Wielkiej Brytanii, a jeśli wygrasz jutrzejszą kumulację, zostaniesz największym zwycięzcą w historii Wielkiej Brytanii!

Wygrałbyś dwa razy tyle, co Colin i Chris Weir, którzy wygrali 161 milionów funtów w EuroMillions w 2011 r. oraz Adrian and Gillian Bayford, którzy wygrali 148 milionów funtów w 2012 r.

Co mógłbyś kupić za £369 milionów* funtów?

  • Prywatny odrzutowiec Hawker 800XP- £5.5 miliona
  • Rezydencje Buckinghamshire z 40-stoma akrami ziemi- £10 milionów
  • A może 50-metrowy super jacht za 12,5 miliona funtów, aby w czasie wolnym podróżować po świecie – może Bahamy?

To łącznie tylko £28 milionów! Nadal zostałoby Ci £341 milionów* funtów w banku.

Takiej kumulacji nie można przegapić.

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w dzisiejszym losowaniu o £369 milionów* funtów, Lottogo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Amerykańskim Powerball, przy zakupie pierwszego zakładu za £2.50 - to mniej niż połowa ceny.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Powerball klikając tutaj

US Powerball Bet 1 Get 1 Free
US Powerball Bet 1 Get 1 Free

18+ Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.co.uk.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii - w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.