£321 milionów* Super Jackpot może być twój - postaw 1, a otrzymasz 1 zakład za darmo!

Do tej pory, mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie mogli zagrać o taką kumulację oferowaną przez Mega Millions!

18+. Obowiązują potrącenia i regulamin LottoGo.com. Postaw na wynik.

Mega Millions odbija się falą po tej stronie Atlantyku, a gracze obstawiają, aby wygrać jendorazowo Super Jackpot o wartości 401 milionów funtów *, który będzie jutro do zdobycia.

LottoGo.com za pośrednictwem swojej strony z zakładami loteryjnymi ** pozwala wziąć udział w Super Jackpot, stawiając zakłady na wynik Mega Millions.

Możesz teraz wziąć udział w naszym własnym, powiększonym Super Jackpot Lottogo.com, który jest JESZCZE WIĘKSZY niż jackpot Mega Millions.

Aby uczcić jutrzejszy super jackpot o wartości 401 milionów £ *, LottoGo.com oferuje nowym graczom szansę na podwojenie szczęścia dzięki BEZPŁATNEMU zakładowi Mega Millions przy zakupie pierwszego za 2,50 £.

Kliknij tutaj, aby otrzymać darmowy zakład! 
US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free
US Mega Millions Bet 1 Get 1 Free

18+. Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.co.uk.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii - w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.