£321 milionów* Super Jackpot może być twój - kup 2 zakłady za 98p!

18+. Obowiązują potrącenia i regulamin LottoGo.com. Postaw na wynik.

Skorzystaj z wielkiej okazji, stawiając zakład na wynik jednej z największych loterii na świecie. W dzisiejszym Mega Millions Super Jackpot do zdobycia jest £321 milionów* funtów * i wszystko to może trafić w Twoje ręce.

Za pośrednictwem naszej strony z zakładami loteryjnymi **, LottoGo.com LottoGo.com pozwala postawić zakłady na wynik Mega Millions.

Postaw na nasz własny, powiększony Super Jackpot, który jest JESZCZE WIĘKSZY niż jackpot Mega Millions, a możesz wygrać aż £321 milionów* funtów*

Oto niektóre z rzeczy, na które możesz wydać gotówkę, jeśli wygrasz:

  • Najwyższej klasy prywatny odrzutowiec Gulfstream G650 kosztowałby Cię tylko 51 milionów funtów
  • Ekskluzywna Rezydencja z widokiem na jezioro Como - 63 miliony funtów
  • A może weźmiesz udział w aukcji obrazu Picassa o wartości 35 milionów funtów

W banku pozostanie ponad 220 milionów funtów.

Jest to jackpot, którego nie można przegapić

LottoGo.com oferuje nowym graczom szansę na podwojenie szczęścia dzięki specjalnej ofercie  2zakładów Mega Millions  za jedyne 98p, klikając tutaj.

US MegaMillions 2 for 98pUS MegaMillions 2 for 98p

LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie www.gambleaware.co.uk.
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii - w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.