Największa Amerykańska Kumulacja £369 milionów* funtów Odbędzie Się Jutro- Odbierz Swój Darmowy Zakład W 60 sekund

Do tej pory, mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie mogli zagrać o taką kumulację oferowaną przez Powerball! Dla tych, którzy nie wiedzą, Powerball ustanowiło rekord w największej kumulacji w historii w 2016 roku – 1,8 miliarda dolarów!

Nadszedł czas na zmiany! LottoGo.com , które jest licencjonowane i regulowane przez Brytyjską komisję ds. gier hazardowych, chciało, aby mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogli również wziąć udział w maga kumulacjach! Od tego czasu w US Powerball można grać na ich stronie z zakładami na loterię.

Do tej pory udało się zgromadzić w Anglii 2 dużych zwycięzców Powerball . W 2016 gazeta The Mirror napisała o graczu z Bolton, który wziął do domu 800 000 funtów. Niedawno mężczyzna ze Szkocji wygrał 35 460 mln funtów. Niektórzy sugerują, że w tym roku może się pojawić nasz pierwszy multimilioner Powerball z Wielkiej Brytanii. Czy możesz to być Ty?

Wygranie takiej sumy sprawiłoby, że mógłbyś praktycznie zrobić wszystko.

    Co można kupić za £369 milionów* funtów?

  • Jeden z lepszych prywatnych odrzutowców Gulfstream G650, kosztowałby 51 milionów funtów.
  • 24-pokojowa rezydencja Hampshire o powierzchni 45000 metrów kwadratowych- 50 milionów funtów.
  • Mógłbyś też pomyśleć o przystąpieniu do aukcji obrazu Picassa o wartości 35 milionów funtów.

To nie jest kumulacja, którą można przegapić.

Aby dać Ci większą szansę na wygranie w jutrzejszym losowaniu o £369 milionów* funtów, LottoGo.com daje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w Amerykańskim Powerball, przy zakupie pierwszego zakładu za £2.50.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Powerball klikając tutaj!
US Powerball Bet 1 Get 1 Free
US Powerball Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
*18+. Główne wygrane i 2-3 rzędu będą niższe niż reklamowane, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązuje Regulamin LottoGo.com