Ponad 369 milionów* funtów w rekordowej kumulacji Powerball!

Cała Anglia szaleje! Już dziś odbędzie się rekordowe losowanie jednej z największych loterii na świecie - amerykańskim PowerBall. Do wygrania 369 miliony* funtów! Po przeliczeniu na naszą walutę, wygrana wynosiłaby ponad 1,5 miliarda złotych - a z takim majątkiem szczęśliwy gracz stałby się jednym z 15 najbogatszych ludzi w Polsce.

Posiadanie takiej sumy w banku dałoby nam ponad dwa miliony złotych miesięcznie w samych odsetkach.

Jak zagrać? Do tej pory, jedyną możliwością udziału w PowerBall był zakup zakładów w kolekturze na terenie USA, jednak wszystko uległo zmianie od czasu pojawienia się w Europie platformy World Lottery Club. Platforma daje szansę wygrania dużo większej kwoty niż regularna nagroda z ofertą "Super kumulacji”.

Lottogo.com to prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna platforma, która oferuje zakłady na największe loterie na świecie, w takich samych cenach co oficjalne kolektury. Dodatkowo, strona Lottogo.com, jak również obsługa klienta dostępna jest dla klientów w języku polskim, co sprawia, że komunikacja z platformą jest prosta i przyjemna.

Całość wygranych przelewana jest na dowolnie wybrane przez gracza konto, a tylko w tym roku serwis okazał się szczęśliwy już dla ponad 10 tys. Polaków! To dzięki tak dużej popularności wśród Polaków, firma została wybrana jako najlepszy nowy produkt w prestiżowym plebiscycie Polish Choice 2015.

Z okazji dzisiejszego losowania, firma Lottogo.com przygotowała dla czytelników naszego portalu specjalną promocję – każdy kto wejdzie i zakupi 1 zakład na dzisiejsze losowanie, otrzyma 1 zakład zupełnie za darmo!

Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Na co czekasz? Losowanie już za kilka godzin, dasz sobie szansę na zostanie milionerem?
KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ 1 DARMOWY ZAKŁAD POWERBALL!
US Powerball Bet 1 Get 1 FreeUS Powerball Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
* Główne wygrane i poziomu drugiego podlegają lokalnym przepisom podatkowym. Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie LottoGo.com.