Super Kumulacja Powerball £369 milionów* funtów – losowanie jutro

Dziś do wygrania niesamowita Super Kumulacja w US Powerball £369 milionów* funtów, a teraz również mieszkańcy Wielkiej Brytanii mają okazję się zaangażować.

Do niedawna mogliśmy kupować Powerball tylko podczas odwiedzin w Stanach. Ale teraz wiodąca strona LottoGo.com daje szansę na wygraną również mieszkańcom Wielkiej Brytanii.

Gracze mogą postawić zakład na wyniki loterii ze specjalną super kumulacją do wygrania, która znacznie przewyższa rozmiar zwykłej kumulacji dostępnej dla mieszkańców USA.

Istnieje ogromne zainteresowanie super kumulacją, jak wyjaśnił rzecznik Lottogo.com: "Jesteśmy pod wrażeniem dotychczasowego zainteresowania i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dać szansę na wygraną w US Powerball mieszkańcą Wielkiej Brytanii. Radzimy graczom, aby zakupili swoje zakłady na dzisiejsze losowanie jak najszybciej. "

Czy możesz zostać następnym wielkim zwycięzcą?

Aby świętować dzisiejszą super kumulację Powerball, LottoGo.com oferuje nowym graczom możliwość na podwojenie szansy dzięki dodatkowemu zakładowi Powerball, przy zakupie pierwszego w cenie £2.50 funta to mniej niż połowa ceny.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Powerball klikając tutaj

US Powerball Bet 1 Get 1 Free
US Powerball Bet 1 Get 1 Free

LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla graczy w Wielkiej Brytanii i ma ponad 1 000 000 graczy. Obowiązuje regulamin, 18+. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
*18+. Główne wygrane i 2-3 rzędu będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązuje Regulamin LottoGo.com.